Website Translation

Koťátka


VRH "M"

*10.2.2015

CH Neva´s Legend Undina, RU 


SIB n 24 09

FIV, FeLV - negativní

HCM, PKD - negativní

        CH Shafran Dikaya Krassa, RU  

SIB e 24

FIV, FeLV  negativní

               HCM, PKD - negativní               

                                    

Koťátka neponesou colorpoint gen.

RODOKMEN

Rodokmen tohoto spojení je založený především na proveřených ruských liniích.

Podrobnosti o tom, co se vlastně pod pojmem "chov s průkazem původu" skrývá, naleznete v sekci Informace - Koupě kotěte s PP.

MONA LISA

De Lourdes, CZ

kočička

black torbie with white

Fotogalerie


MOONLIGHT

De Lourdes, CZ

kočička

black torbie with white

Fotogalerie


MANDRAGORA

De Lourdes, CZ

kočička

black torbie with white

Fotogalerie

MASCARPONE

De Lourdes, CZ

kocourek

black tabby with white

Fotogalerie

MASTERPIECE

De Lourdes, CZ

kocourek

black tabby with white

Fotogalerie

Koťátka, u kterých je předpoklad k chovu, závazně rezervujeme nejdříve od 4-6 týdne věku, kdy lze lépe rozpoznat charakter a dispozice koťátek pro chov či výstavy.


Statusy:
Volné - koťátko hledá nový domov.
Předrezervace / V pozorování - o koťátko byl projeven zájem, ovšem vše je ve fázi jednání, případně čekáme, jak bude koťátko dále růst a vyvíjet se, není pevně rezervováno a lze se na něj i nadále informovat.
Rezervace - koťátko již zná svého majitele, je uhrazena záloha a tím je provedena rezervace, koťátko již dál není nikomu nabízeno.

V naší stanici má kočička vrh obvykle maximálně 1x ročně. Proto neváhejte s rezervací koťátka, budete tak mít jistotu, že vás vysněné miminko nemine.
Zájemcům jak o chov, tak o mazlíka vždy sdělíme, jaké má koťátko předpoklady i temperament!
Pro koťátka budeme hledat především milující rodiny, kde se uplatní jako mazlíčci a společníci.

Velice nerada odpovídám na emaily, které slouží pouze pro zjištění ceny. Nejsem trhovkyně a není mým cílem prodat kotě za každou cenu. Proto uvítám zájemce, kteří budou mít zájem o koťátko, o jeho vývoj, povahu, péči o něj a ne jen o cenu pro porovnání s ostatními chovateli. Kotě není věc a chovatel není supermarket, aby soutěžil s ostatními o nejlevnější "zboží". Do ceny se promítá veškerá péče o koťátko i rodiče a vězte, že pokud to chovatel dělá poctivě, tak na chovu není ziskový. 

Koťátka z naší chovatelské stanice
- Mají vždy průkaz původu, ten nezavazuje ani k výstavám, ani k chovu, slouží pouze jako "rodný list" kotěte.
- Odchází do nových domovů dle chovatelského řádu po 13. týdnu věku.
- Koťátka určená na mazlíčka odchází do nového domova již vykastrována.
- Jsou vždy kompletně a nadstandardně očkovaná a odčervená.
- Obdrží vždy očkovací průkaz a smlouvu o koupi.
- Koťátka do chovu jsou vždy čipovaná, na mazlíka dle přání a dohody.
- Jsou po rodičích testovaných na genetická a infekční onemocnění.
- Jsou vždy čistotná, socializovaná a řádně vymazlená.
- Obdrží výbavičku do začátku - granulky, hračky atd. na které jsou zvyklá.

Při výběru chovného páru klademe důraz na zdraví, povahu a v neposlední řadě na exteriér.
Koťátka prodáváme jak na chov, tak na mazlíka, vše záleží na domluvě a na předpokládaných kvalitách koťátka. Do chovu pouštíme pouze ty nejtypovější koťátka s nejlepšími předpoklady. Od toho se také odvíjí cena. Koťátko na mazlíka je podstatně levnější než to, které by mělo zasáhnout do chovu. Prodej na mazlíka je pro nás stejně důležitý jako prodej koťátka do chovu. Koťátka určená jako mazlíčci odchází do nového domova již vykastrována! Samozřejmě i s koťátkem na mazlíka je možné v případě zájmu navštěvovat výstavy a sbírat ocenění v kategoriích pro kastráty.

Na mých odchovech mi velice záleží, věnuji jim veškerou péči a lásku, a proto koťátko propustím opravdu jen do vynikajících podmínek!
Uvítám kontakt a návštěvy koťátka již před odběrem, jelikož koťátko vás pak již zná a odchod do nového domova pro něj tak bude snazší. Komunikativní zájemce upřednostňuji. Pokud si koťátko rezervujete, ráda budu prostřednictvím emailu průběžně zasílat informace a fotografie, jak se koťátku daří a jak roste.

Ať už máte ode mne koťátko jen jako luxusního mazlíčka nebo je určeno na chov, vždy ráda poradím, jak se o něj starat, případně pomůžu s chovem a výstavami v rámci chovatelského servisu.

Pokud chovatel chová opravdu poctivě a zodpovědně, dává svým zvířatům veškerou péči, lásku, jezdí s nimi na výstavu, studuje rodokmeny, vybírá vhodné chovné páry a věnuje tomu mnoho svého času, tak jeho výdaje nikdy nemohou být zcela pokryty příjmy z prodeje koťat! Takový chovatel totiž chová proto, protože ho to baví!

Pokud máte zájem o koťátka do budoucna, kontaktujte mě. V případě zájmu vás zvu na nezávaznou návštěvu i mimo dobu, kdy máme koťátka :)

Copyright © 2012 de Lourdes*CZ | Design : Nikola Arcanidu | Update : Hana Kadlecová