Website Translation

Odchovy

VRH I

*15.11.2012

Neva´s Legend Undina, RU 

SIB n 24 09

FIV, FeLV, PKD, HCM neg.

CH Ferrero de Claire, CZ JW

SIB n 24

FIV, FeLV, PKD, HCM neg.

Rodokmen

Pro Undiny první vrh jsem zvolila spojení s krásným Ferrerem, který má kromě vynikajícího exterieru také milou a vstřícnou povahu. Je také  velmi úspěšný na výstavách, získal titul Junior Winner a několikrát se stal absolutním vítězem výstavy. 

Ferroušek je také kompletně zdravotně testovaný, a to na FIV, FeLV, HCM i PKD s negativními výsledky. 

Očekáváme koťata ve velmi vysoké kvalitě - ve vynikajícím typu a se skvělými povahami.
Rodokmen tohoto spojení je neotřelý a z chovatelského hlediska velmi zajímavý, založený především na proveřených ruských liních.

Podrobnosti o tom, co se vlastně pod pojmem "chov s průkazem původu" skrývá, naleznete v sekci Informace - Koupě kotěte s PP.

Izz Udine

De Lourdes, CZ

kocourek

black spotted with white

Fotogalerie

Rezervovaný

Ismael

De Lourdes, CZ

kocourek

black classic with white

Fotogalerie

Rezervovaný

Iason

De Lourdes, CZ

kocourek

black spotted

Fotogalerie

Rezervovaný

Ice cream

De Lourdes, CZ

kocourek

black spotted

Fotogalerie

Rezervovaný


Koťátka, u kterých je předpoklad k chovu, závazně rezervujeme nejdříve od 4-6 týdne věku, kdy lze lépe rozpoznat charakter a dispozice koťátek pro chov či výstavy.


Statusy:
Volné - koťátko hledá nový domov.
Předrezervace / V pozorování - o koťátko byl projeven zájem, ovšem vše je ve fázi jednání, případně čekáme, jak bude koťátko dále růst a vyvíjet se, není pevně rezervováno a lze se na něj i nadále informovat.
Rezervace - koťátko již zná svého majitele, je uhrazena záloha a tím je provedena rezervace, koťátko již dál není nikomu nabízeno.

V naší stanici má kočka vrh maximálně 1x ročně. Proto neváhejte s rezervací koťátka, budete tak mít jistotu, že vás vysněné miminko nemine.
Zájemcům jak o chov, tak o mazlíka vždy sdělíme, jaké má koťátko předpoklady i temperament!
Pro koťátka budeme hledat především milující rodiny, kde se uplatní jako mazlíčci a společníci.

Velice nerada odpovídám na emaily, které slouží pouze pro zjištění ceny. Nejsem trhovkyně a není mým cílem prodat kotě za každou cenu. Proto uvítám zájemce, kteří budou mít zájem o koťátko, o jeho vývoj, povahu, péči o něj a ne jen o cenu pro porovnání s ostatními chovateli. Kotě není věc a chovatel není supermarket, aby soutěžil s ostatními o nejlevnější "zboží". Do ceny se promítá veškerá péče o koťátko i rodiče a vězte, že pokud to chovatel dělá poctivě, tak na chovu není ziskový. 

Koťátka z naší chovatelské stanice
- Mají vždy průkaz původu, ten nezavazuje ani k výstavám, ani k chovu, slouží pouze jako "rodný list" kotěte.
- Odchází do nových domovů dle chovatelského řádu po 13. týdnu věku.
- Jsou vždy kompletně a nadstandardně očkovaná a odčervená.
- Obdrží vždy očkovací průkaz a smlouvu o koupi.
- Koťátka do chovu jsou vždy čipovaná, na mazlíka dle přání a dohody.
- Jsou po rodičích testovaných na FIV, FelV, HCM a PKD.
- Jsou vždy čistotná, socializovaná a řádně vymazlená.
- Obdrží výbavičku do začátku - granulky, hračky atd. na které jsou zvyklá.
- Obdrží CD s fotografiemi od narození až do odchodu do nového domova.

Při výběru chovného páru klademe důraz na zdraví, povahu a v neposlední řadě na exteriér.
Koťátka prodáváme jak na chov, tak na mazlíka, vše záleží na domluvě a na předpokládaných kvalitách koťátka. Do chovu pouštíme pouze ty nejtypovější koťátka s nejlepšími předpoklady. Od toho se také odvíjí cena. Koťátko na mazlíka je podstatně levnější než to, které by mělo zasáhnout do chovu. Prodej na mazlíka je pro nás stejně důležitý jako prodej koťátka do chovu a je smluvně vázán kastrací ve vhodném věku. Samozřejmě i s koťátkem na mazlíka je možné navštěvovat výstavy a sbírat ocenění v kategoriích pro kastráty.

Na mých odchovech mi velice záleží, věnuji jim veškerou péči a lásku, a proto koťátko propustím opravdu jen do vynikajících podmínek!
Uvítám kontakt a návštěvy koťátka již před odběrem, jelikož koťátko vás pak již zná a odchod do nového domova pro něj tak bude snazší. Komunikativní zájemce upřednostňuji. Pokud si koťátko rezervujete, ráda budu prostřednictvím emailu průběžně zasílat informace a fotografie, jak se koťátku daří a jak roste...

Ať už máte ode mne koťátko jen jako luxusního mazlíčka nebo je určeno na chov, vždy ráda poradím, jak se o něj starat, případně pomůžu s chovem a výstavami v rámci chovatelského servisu.

Pokud chovatel chová opravdu poctivě a zodpovědně, dává svým zvířatům veškerou péči, lásku, jezdí s nimi na výstavu, studuje rodokmeny, vybírá vhodné chovné páry a věnuje tomu mnoho svého času, tak jeho výdaje nikdy nemohou být zcela pokryty příjmy z prodeje koťat! Takový chovatel totiž chová proto, protože ho to baví!

Pokud máte zájem o koťátka do budoucna, kontaktujte mě. V případě zájmu vás zvu na nezávaznou návštěvu i mimo dobu, kdy máme koťátka :)

Copyright © 2012 de Lourdes*CZ | Design : Nikola Arcanidu | Update : Hana Kadlecová