Website Translation

Odchovy

VRH CH

21.08.2012

IC Umbra Rosa Alpha Neva, CZ

NEM n 21

CH Bruno Calliandra, CZ

NEM d 09 21

Rodokmen

Pro další vrh jsem zvolila spojení Rosy s krásným červeným kocourem Brunem. Očekáváme koťata ve velmi vysoké kvalitě - ve vynikajícím typu a se skvělými povahami.
Rodokmen tohoto spojení je založený na uznávaných liniích Siberian Star, Dikaya Krassa na obou stranách, Assolada, atd.

Podrobnosti o tom, co se vlastně pod pojmem "chov s průkazem původu" skrývá, naleznete v sekci Informace - Koupě kotěte s PP.

Chloe

De Lourdes, CZ

kočička

blue tortie tabby point

Fotogalerie


Chloe je nejvíce uvrněná kočička, ostatně celý vrh je velmi kontaktní a nebojácný. Chloe bude velmi příjemná a hravá společnice. Je největší koťátko z vrhu, má hezky širokou hlavičku a úžasné "lidské" oči.

Chantal

De Lourdes, CZ

kočička

seal tortie point with white

Fotogalerie

Chantalka je skutečná princezna, která si je vědoma své krásy :) Chantalka má excelentní tvar hlavičky, krásný profil, krátké zavalité tělíčko, vynikající kvalitu srsti. Kromě velmi slibného exterieru zaujme Chantal také svým velmi atraktivním zbarvením se zajímavě rozloženým podílem bílé. Chantalka bude posilou a ozdobou v českém chovu. 

Chanel

De Lourdes, CZ

kočička

blue tortie tabby point

Fotogalerie

Chanelka je kočička s nejjemnějšími liniemi z vrhu, je skutečně něžný andílek, hodně mi připomíná maminku Rosinku. Chanelka má velmi hezkou hlavičku ve vývážených proporcích, má krásný profil a krátké zavalité tělíčko. Rozložení želvovinových flíčků je znatelné především na pacinkách. Chanelka bude chovnou posilou v zahraničí.

Champagne

De Lourdes, CZ

kocourek

seal tabby point

Fotogalerie

Přestože Šampík není nejtěžší kotě z vrhu, rozhodně působí jako největší a nejzavalitější. Tento kocourek disponuje krásně širokou hlavou s hezkými proporcemi a krásným profilem, tělo je krátké a silné, má velmi široký a masivní krk a zátylek, jako správný kocour :)  Už od narození je velmi milý, rád nastavuje bříško ke škrabkání. Šampíček bude chovnou posilou v chovu v zahraničí.  

Cheese Cake

De Lourdes, CZ

kocourek

blue tabby point with white

Fotogalerie

Cheese Cake alias Koláček je velmi milý kocourek, jako mazlíček bude skutečně nepřekonatelný. Koláček je velmi kontaktní,obvykle jako první běží přivítat příchozího člověka a už od necelých čtyř týdnů rád tráví čas člověku na klíně. Koláček má krásný profilek, krátké silné tělíčko. Je hodně světlounký, s bílými pacičkami. 


Koťátka, u kterých je předpoklad k chovu, závazně rezervujeme nejdříve od 4-6 týdne věku, kdy lze lépe rozpoznat charakter a dispozice koťátek pro chov či výstavy.


Statusy:
Volné - koťátko hledá nový domov.
Předrezervace / V pozorování - o koťátko byl projeven zájem, ovšem vše je ve fázi jednání, případně čekáme, jak bude koťátko dále růst a vyvíjet se, není pevně rezervováno a lze se na něj i nadále informovat.
Rezervace - koťátko již zná svého majitele, je uhrazena záloha a tím je provedena rezervace, koťátko již dál není nikomu nabízeno.
Prodáno - koťátko je již v novém domově

V naší stanici má kočka vrh maximálně 1x ročně. Proto neváhejte s rezervací koťátka, budete tak mít jistotu, že vás vysněné miminko nemine.
Zájemcům jak o chov, tak o mazlíka vždy sdělíme, jaké má koťátko předpoklady i temperament!
Pro koťátka budeme hledat především milující rodiny, kde se uplatní jako mazlíčci a společníci.

Velice nerada odpovídám na emaily, které slouží pouze pro zjištění ceny. Nejsem trhovkyně a není mým cílem prodat kotě za každou cenu. Proto uvítám zájemce, kteří budou mít zájem o koťátko, o jeho vývoj, povahu, péči o něj a ne jen o cenu pro porovnání s ostatními chovateli. Kotě není věc a chovatel není supermarket, aby soutěžil s ostatními o nejlevnější "zboží". Do ceny se promítá veškerá péče o koťátko i rodiče a vězte, že pokud to chovatel dělá poctivě, tak na chovu není ziskový. 

Koťátka z naší chovatelské stanice
- Mají vždy průkaz původu, ten nezavazuje ani k výstavám, ani k chovu, slouží pouze jako "rodný list" kotěte.
- Odchází do nových domovů dle chovatelského řádu po 13. týdnu věku.
- Jsou vždy kompletně a nadstandardně očkovaná a odčervená.
- Obdrží vždy očkovací průkaz a smlouvu o koupi.
- Koťátka do chovu jsou vždy čipovaná, na mazlíka dle přání a dohody.
- Jsou po rodičích testovaných na FIV, FelV, HCM a PKD.
- Jsou vždy čistotná, socializovaná a řádně vymazlená.
- Obdrží výbavičku do začátku - granulky, hračky atd. na které jsou zvyklá.
- Obdrží CD s fotografiemi od narození až do odchodu do nového domova.

Při výběru chovného páru klademe důraz na zdraví, povahu a v neposlední řadě na exteriér.
Koťátka prodáváme jak na chov, tak na mazlíka, vše záleží na domluvě a na předpokládaných kvalitách koťátka. Do chovu pouštíme pouze ty nejtypovější koťátka s nejlepšími předpoklady. Od toho se také odvíjí cena. Koťátko na mazlíka je podstatně levnější než to, které by mělo zasáhnout do chovu. Prodej na mazlíka je pro nás stejně důležitý jako prodej koťátka do chovu a je smluvně vázán kastrací ve vhodném věku. Samozřejmě i s koťátkem na mazlíka je možné navštěvovat výstavy a sbírat ocenění v kategoriích pro kastráty.

Na mých odchovech mi velice záleží, věnuji jim veškerou péči a lásku, a proto koťátko propustím opravdu jen do vynikajících podmínek!
Uvítám kontakt a návštěvy koťátka již před odběrem, jelikož koťátko vás pak již zná a odchod do nového domova pro něj tak bude snazší. Komunikativní zájemce upřednostňuji. Pokud si koťátko rezervujete, ráda budu prostřednictvím emailu průběžně zasílat informace a fotografie, jak se koťátku daří a jak roste...

Ať už máte ode mne koťátko jen jako luxusního mazlíčka nebo je určeno na chov, vždy ráda poradím, jak se o něj starat, případně pomůžu s chovem a výstavami v rámci chovatelského servisu.

Pokud chovatel chová opravdu poctivě a zodpovědně, dává svým zvířatům veškerou péči, lásku, jezdí s nimi na výstavu, studuje rodokmeny, vybírá vhodné chovné páry a věnuje tomu mnoho svého času, tak jeho výdaje nikdy nemohou být zcela pokryty příjmy z prodeje koťat! Takový chovatel totiž chová proto, protože ho to baví!

Pokud máte zájem o koťátka do budoucna, kontaktujte mě. V případě zájmu vás zvu na nezávaznou návštěvu i mimo dobu, kdy máme koťátka :)

Copyright © 2012 de Lourdes*CZ | Design : Nikola Arcanidu | Update : Hana Kadlecová